![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одеська опера запрошує на насичений різними культурними подіями уїк-енд
12:42 / 13.07.2022
ОДЕСА, 13 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Творчий колектив Одеського національного академічного театру опери та балету запрошує всіх бажаючих оперну та 2 балетні вистави і навіть кінопоказ. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Одеська Опера / Odesa Opera». У повідомленні театру сказано: Анонси 13.07 для медia Час планувати свій тиждень з Одеською Оперою! 14 липня о 18:00, на сцені театру відбудеться благодійний показ фільму «Тіні забутих предків». Проєкт реалізується Зеленим Театром у співпраці з Одеською національною оперою. Вилучені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ. 15 липня о 18:00 — вечір одноактних балетів «Шопеніана» на муз. Шопена та «Пахіта» Л. Мінкуса Романтика та ніжність балету «Шопеніана» зміниться палкими пристрастями Л. Мінкуса «Пахіта». Два балети в один вечір! Не пропустіть! 🎟 Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/shopeniana/ 16 липня о 16:00 — опера Дж. Пуччіні «Флорія Тоска» Вже понад 100 років «Тоска», одне з кращих творінь Дж. Пуччіні, вражає трагічною історією та смерті та кохання. 🎟 Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/tosca/ 17 липня о 16:00 — балет Л. Мінкуса «Дон Кіхот» Один з найяскравіших та найулюбленіших балетів на сцені Одеської Опери вже цієї неділі! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
20:20 22.06.2026
17:38 22.06.2026
16:53 22.06.2026
16:45 22.06.2026
16:40 22.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.024 |