![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесити можуть відвідувати безкоштовні курси української мови
18:35 / 02.05.2024
ОДЕСА, 02 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі відкрито реєстрацію на 25-й курс проекту мовних курсів «Єдині». Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: Відкрито реєстрацію учасників на 25-й курс з опанування української мови Всеукраїнського проєкту «Єдині». Старт нового курсу — 6 травня. Тривалість курсу — 28 днів. Слухачам курсу пропонується: - курс підтримки у переході на українську мову; - граматичний курс української мови. Амбасадором травневого курсу української став Євген Кот – зірковий хореограф і режисер-постановник. Обирайте курс, який підійде саме вам, і долучайтесь до навчання, де на вас чекають: - щоденні завдання та навчальні матеріали; - поради психолога під час переходу; - розмовні клуби — очні та онлайн; - тести; аудіо-, відеозаписи до уроків; - підбірки корисних джерел для поглиблення знань про граматику та лексику української мови; - онлайн-ігри з вивчення української; - навчальні класи онлайн; - Friendly-чати підтримки. Після засвоєння граматичного курсу можна пройти тестування та отримати сертифікат. Реєстрація та детальна інформація про курс: https://yedyni.org/ Участь безкоштовна! Долучитися може кожен охочий з будь-якої точки світу. Проєкт реалізується за підтримки Уповноваженого із захисту української мови. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:26 16.02.2026
17:20 16.02.2026
17:10 16.02.2026
16:50 16.02.2026
15:54 16.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.122 |