ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Для відновлення постраждалого від російського обстрілу Ботсаду ОНУ імені І. І. Мечникова проведуть серію концертів
17:16 / 30.05.2024
Освіта

ОДЕСА, 30 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На підтримку Ботанічного сабу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова пройде серія концертів музичного арт-еко-фестивалю LIVE AT BOTANIC — МУЗИКА ДЛЯ ЛЮДЕЙ ТА РОСЛИН.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету».

У повідомленні ОНУ сказано:

На підтримку Ботсада від наслідків обстрілу рф!

✅Розпочинається серія концертів музичного арт-еко-фестиваля LIVE AT BOTANIC — МУЗИКА ДЛЯ ЛЮДЕЙ ТА РОСЛИН, який створен для підтримки і відновлення людей, рослин та БотСаду після обстрілу рф.

🍀Запрошуємо маленьких та великих гостей на «КОНЦЕРТ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ ПРО КВІТИ ЖИТТЯ, МРІЇ І ФІЛЬМИ» зустріти літо у Ботанічному саду разом з нами 1 червня, о 18:00

👏Грають лауреатки численних міжнародних конкурсів чарівні Наталя Мазепа (скрипка) та Ганна Антропова (фортепіано).

Серед квітучих рослин прозвучить красива музика кіно вічних та сучасних геніїв Ф. Крейслера, К.Гарделя, Я.Фредлина, Я. Гаде, Д.Вильямса, Х.Ціммера та iншіх.

☎️+38(067) 418 10 72, реєструйтесь за посиланням https://bio.link/fromcats

🎟А також квиток до концерта ви можете отримати взамін на допомогу, долучившись особисто на пару годин до догляда за рослинами і територією ботсаду.

Волонтерство у ботанічному саду, це — зустріч з унікальними талановитими фахівцями, спілкування і фізична активність в затишному місці.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
13:47 16.06.2026
13:10 16.06.2026
13:03 16.06.2026
13:00 16.06.2026
12:51 16.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016