ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Опубліковано довідник з перейменування одеських вулиць
18:00 / 05.02.2025
Суспільство

ОДЕСА, 05 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — На офіційному сайті Одеської обласної державної адміністрації розміщено довідник «Герої Одеських вулиць».

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Одеса говорить НІ імперському минулому!

Місто змінюється – вулиці Одеси тепер носять імена справжніх Героїв України! 🏙️✊

На офіційному сайті Одеської обласної державної адміністрації розміщено довідник «Герої Одеських вулиць» 📖. Це ще один важливий крок у реалізації Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії на території міста Одеси головою Одеської ОВА.

✅ Хто тепер увійшов в історію Одеси?

✅ Чому ці постаті важливі для України?

✅ Як змінюється карта нашого міста?

Відповіді – у довіднику!

🔗 Читати повну версію: https://oda.od.gov.ua/strapi/uploads/Dovidnik_Geroyi_odeskih_vulicz_106580b1c4.pdf?fbclid=IwY2xjawIQUvFleHRuA2FlbQIxMAABHZSDTIsFlo3utq_sT_QKVo2uaeE25UI2ZO9qq8PB2-XKSBjnYoqkfO_Q2Q_aem_jupg_OH2II_Iz4TaX91qWA

Дізнавайтеся та поширюйте!

Змінимо Одесу разом! 💙💛


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
13:07 04.04.2026
12:10 04.04.2026
12:07 04.04.2026
12:02 04.04.2026
11:59 04.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.494