![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесити влаштували черговий концерт для підтримки нових сусідів
13:10 / 16.02.2025
ОДЕСА, 16 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – 15 лютого у фойє стадіону «Чорноморець» пройшов концерт для підтримки тимчасово переміщених осіб. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Одеської міськради. У повідомленні департаменту сказано: Феєрія емоцій на «Суботній зустрічі у Чорноморці» 🗓 15 лютого суботня зустріч у «Чорноморці», організована КП «Парки Одеси» за сприяння БО «Я допоможу», стала справжнім святом музики, танцю та натхнення. Захід розпочався з молитви за Україну, яку провів настоятель кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці Римсько-католицької церкви отець Мирослав. Військовий оркестр 11-ї бригади імені Михайла Грушевського НГУ (диригент — майор Олександр Федорчук), соліст оркестру Артем Шутяк, композитор і співак Володимир Войцеховський, вокалістка Діана Казак, бронзові призери України з європейських танців Олександр і Наталія Бевзюк, а також артисти Одеської філармонії імені Давида Ойстраха (Іван Бащук, Юлія Бут-Гусаїм, Людмила Третяк, Максим Крісань) подарували глядачам яскраву програму, що наповнила серця радістю та залишила незабутні враження. Родзинкою заходу став майстер-клас від танцювальної пари, який надихнув гостей вийти на танцпол під живий супровід оркестру. Ці зустрічі мають особливу місію — підтримати ментальне здоров’я та моральний дух тимчасово переміщених осіб, мешканців і гостей міста. Адже музика й танець — це мова душі, що об’єднує, надихає й дарує силу рухатися вперед. Захід пройшов у рамках мистецької акції «З піснею до Перемоги!» за підтримки компанії Allrise Capital в особі Сергія Бурки та Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції ОМР. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.295 |