ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ОВА: Одещину відвідав амбасадор проекту «Реабілітація танцем»
10:21 / 30.04.2025
Культура

ОДЕСА, 30 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одеській області продовжується реалізація проекту відновлення ветеранів через мистецтво.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Проєкт «Реабілітація танцем» — про силу руху, про віру в себе та про відновлення через мистецтво💃🏻🕺🏽

👉🏼На чергове заняття, в рамках проєкту, до учасників приєднався особливий гість — амбасадор проєкту, ветеран Віталій Верес.

🌟👏🏽Віталій — людина, яка своїм прикладом показує, що танець здатен лікувати не лише тіло, а й душу. Його історія — це історія мужності, сили волі та прагнення до життя попри всі труднощі. Саме такі зустрічі заряджають неймовірною енергією. Учасники почули щирі слова підтримки від того, хто знає, як непросто іноді зробити перший крок.

💫🫂Танець об'єднує. Дає можливість висловити те, що словами часом важко передати. Кожен танцювальний рух — це ще один крок до себе, до нових можливостей і до повноцінного життя.

Дякуємо Віталію Вересу за підтримку, натхнення та віру в кожного! А учасникам за життєствердний настрій і завзятість🫶🏽🇺🇦

📌🔗Запрошуємо ветеранів та їхні родини приєднатись до нашого танцювального проєкту:

https://forms.gle/yYZcWen3Gnd2Cjyp8

Vitalii Veres


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:44 15.01.2026
16:41 15.01.2026
16:38 15.01.2026
15:34 15.01.2026
15:30 15.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.122