ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Така рідна, така наша»: в Одесі відкривається художня виставка
15:05 / 05.01.2026
«Така рідна, така наша»: в Одесі відкривається художня виставка

ОДЕСА, 05 СІЧНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Мешканці та гості Перлини біля моря зможуть відвідати виставку з петриківського розпису.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Одеської міськради.

У повідомленні департаменту сказано:

Перша персональна виставка «Така рідна, така наша» з петриківського розпису

👤 Мисткині Ольги Дмітрієвої

📅 Дата: 9 січня 2026 року

🕔 Час: 12:00

📍 Місце проведення: АРТ-простір, вул. Європейська, 67 (Катерининська)

🔸 У програмі відкриття — майстер-клас із петриківського розпису, де кожен зможе доторкнутися до живої традиції.

🔸 Про авторку:

Ольга Дмітрієва — випускниця художньо-графічного факультету університету ім. К. Д. Ушинського, магістр (2024). Навчалася у відомих викладачів і митців: З. Борисюк, Л. Богайчук, С. Крижевської, І. Орос, О. Письмаченка, В. Рудого.

Петриківка у її роботах звучить по-особливому — щиро, сучасно й водночас глибоко традиційно. Це розмова з українською культурою мовою орнаменту, кольору й символу.

Активна учасниця виставок і конкурсів, у своїй творчості поєднує збереження традицій Української школи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва з сучасним художнім баченням. Працює в різних техніках: ручне ткацтво, гобелен, батик, кераміка, графіка, живопис, художній і монументальний розпис.

🕙 Виставка працює: з 10:00 до 17:00

🚫 Вихідний: субота

🎟 Вхід вільний

🌺 Запрошуємо відчути красу, що народжується з традиції та живе в сучасності.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
17:31 25.08.2026
16:29 25.08.2026
15:59 25.08.2026
15:55 25.08.2026
15:40 25.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015