ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеса відсвяткує Міжнародний день сімʼї концертом
16:25 / 15.05.2026
Культура

ОДЕСА, 15 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Мешканці та гості Перлини біля моря зможуть відвідати мистецький захід до Міжнародного дня сімʼї, що відбудеться у ході Національного тижня безбарʼєрності.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Одеської міськради.

У повідомленні департаменту сказано:

ЗУСТРІЧ на МУШЛІ

до Міжнародного дня сімʼї у межах Національного тижня безбарʼєрності

🗓️ 16 травня | 14:00

📍 Парк ім. Т. Шевченка

Концертний майданчик «Мушля».

Запрошуємо одеситів та гостей міста на подію, що об’єднає музику, творчість, спорт, родинний відпочинок, підтримку ветеранів та атмосферу справжньої єдності.

📌 У програмі:

• концертна програма за участю відомого оркестру міста, артистів Одеської філармонії, гала-концерт міжнародного конкурсу «Spring Stars 2026», а також

• спортивні та інтерактивні локації — стрільба з лука, піклбол, гандбол, карате, ушу, активності для дітей і родин, творчі майстер-класи, аквагрим, мобільний клас безпеки, криміналістична мобільна лабораторія, пожежно-рятувальна служба, кінологічна служба, анімаційна зона, Музей Цікавих Наук, батут, локація здоров’я, консультації фахівців, безкоштовні обстеження, частування, солодощі, подарунки та багато теплих емоцій.

🤍 Разом створюємо простір, де кожен важливий, кожен почутий і кожен має можливість відчувати себе частиною великої одеської родини.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
21:54 14.07.2026
20:01 14.07.2026
18:53 14.07.2026
18:03 14.07.2026
17:55 14.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011