ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«ГНС в области в 2012 году создаст сервисные центры во всех инспекциях региона», — председатель облГНС
17:35 / 31.01.2012

ОДЕССА, 31 ЯНВАРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Государственная налоговая служба в Одесской области в 2012 году создаст сервисные центры во всех налоговых инспекциях региона, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом председатель Государственной налоговой службы в Одесской области Александр Чернобай заявил сегодня, 31 января, в ходе пресс-конференции, посвященной результатам работы органов Государственной налоговой службы в Одесской области в 2011 году.

Как отметил А. Чернобай, в 2011 году были созданы и успешно начали работу два сервисных центра (в г. Ильичевск и Суворовском районе г. Одесса), которые работают по принципу единого окна. В 2012 году сервисные центры будут созданы во всех инспекциях Одесской области.

Также он отметил, что в 2011 году на баланс Государственной налоговой службы в Одесской области было передано здание, которое позволит объединить офисы инспекций Приморского и Малиновского районов.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:45 30.03.2026
12:15 30.03.2026
12:07 30.03.2026
11:55 30.03.2026
11:11 30.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.061