![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
97 процентов плательщиков НДС в Одесской области подают отчетность в электронном виде, — данные
11:23 / 23.10.2012
ОДЕССА, 23 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесской области 97% плательщиков НДС подают отчетность в электронном виде, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 23 октября, в Управлении взаимодействия со средствами массовой информации и общественностью Государственной налоговой службы в Одесской области. По данным Управления, благодаря упрощению процедуры регистрации новых плательщиков НДС, объем необходимых документов сократился втрое, а сроки рассмотрения заявлений – до пяти дней от даты поступления. Сейчас в области 97% плательщиков НДС подают отчетность в электронном виде. «Чтобы сократить время предпринимателей и бухгалтеров, налоговая служба продолжает развивать электронные сервисы дистанционного обслуживания. Вскоре ожидается введение электронного кабинета плательщика и выдача свидетельства плательщика НДС в электронной форме», — добавили в Управлении. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:29 28.03.2026
12:02 28.03.2026
10:58 28.03.2026
10:51 28.03.2026
10:22 28.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.245 |