ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



237 миллионов гривен НДС возмещено предприятиям области с начала года
11:38 / 22.08.2013

ОДЕССА, 22 АВГУСТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Предприятиям области возмещено 237 миллионов гривен налога на добавленную стоимость с начала этого года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 22 августа, в пресс-службе Главного управления Министерства доходов и сборов Украины в Одесской области.

По информации пресс-службы, 237 миллионов гривен налога на добавленную стоимость возмещено предприятиям области. Полученная сумма бюджетной компенсации выросла на 80% в сравнении с соответствующим периодом прошлого года. Однако стабильная тенденция к превышению возмещенных сумм над заявками сохраняется с прошлого года.

В то же время в автоматическом режиме 7 налогоплательщикам возмещено почти 25 млн. грн. налога на добавленную стоимость, что составляет 10,5% от общей суммы возмещенного НДС.

«Вместе с тем, количество получателей НДС-автомата могла бы значительно вырасти, если бы плательщики придерживались определенных налоговым законодательством критериев. Для многих претендентов на НДС-автомат недосягаемым остается критерий относительно уровня заработной платы. В соответствии критериям для автоматического возмещения НДС средняя зарплата должна превышать минимальный уровень не менее чем в 2,5 раза.

Порядок и критерии автоматического бюджетного возмещения налога на добавленную стоимость определены ст. 200 Налогового кодекса Украины», ― добавили в пресс-службе.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:29 28.03.2026
12:02 28.03.2026
10:58 28.03.2026
10:51 28.03.2026
10:22 28.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.159