![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Больше всего недопоступлений по налогу на землю приходится на Одессу», ― губернатор
17:48 / 05.12.2013
ОДЕССА, 05 ДЕКАБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Николай Скорик заявил, что по Одесской области больше всего недопоступлений в бюджет по налогу на землю приходится на Одессу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое заявление Н. Скорик сделал сегодня, 5 декабря, в ходе общения с журналистами. На вопрос журналистов «какие есть решения существующих в области экономических проблем?» губернатор ответил: «Например, если у нас по данным налоговой есть достаточное серьезное недопоступление по налогу на землю, в первую очередь по Одессе, то есть конкретные предложения с точки зрения конкретных участков, конкретных землепользователей по взаимодействию органов налоговой и прокуратуры, земельных ресурсов, городской власти с точки зрения поступления данных налогов в бюджет. Это рабочие вопросы… Есть также проблемы с недопоступлениями по парковочному сбору, по туристическому сбору. Но в первую очередь это, конечно, налог на доходы и налог на землю». |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
18:33 16.06.2026
17:52 16.06.2026
17:34 16.06.2026
16:38 16.06.2026
15:40 16.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020 |