![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Крупному бизнесу Одессчины с начала года возмещено почти 317 миллионов гривен НДС
13:53 / 24.11.2014
ОДЕССА, 24 НОЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За 10 месяцев 2014 года крупным предприятиям Одесской области из бюджета возмещено 316,6 миллионов гривен налога на добавленную стоимость, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 24 ноября, агентству сообщили в пресс-службе СГНИ по ОКП в Одессе МГУ Миндоходов. Как сообщили в отделе, заместитель начальника СГНИ по ОКП в г.Одессе МГУ Миндоходов Виктория Талпа заявила, что «за 10 месяцев 2014 года крупным предприятиям Одесской области из бюджета возмещено 316,6 млн. грн. налога на добавленную стоимость, в том числе в автоматическом режиме – 62 млн. грн., что составляет 19,6% общей суммы возмещения. Получая бюджетное возмещение НДС, предприятия имеют возможность пополнять оборотные средства и направлять их на поддержку и развитие бизнеса». Только в октябре этого года крупными плательщикам Одесского региона возмещено 162 млн. грн. НДС, тогда как в сентябре общая сумма возмещения НДС составила 93 млн. грн. То есть сентябрьский показатель превышен на 69 млн. грн. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:29 28.03.2026
12:02 28.03.2026
10:58 28.03.2026
10:51 28.03.2026
10:22 28.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.329 |