![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
3,5 миллиона гривен налога уплатили владельцы элитной недвижимости в Одессе
12:46 / 31.08.2017
ОДЕССА, 31 АВГУСТА 2017 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Департамента финансов Одесского городского совета Светлана Бедрега сообщила, что на сегодняшний день в Одессе владельцы 103 объектов элитной недвижимости уплатили 3,5 миллиона гривен налога на такие объекты, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». По данным департамента, в этом году поступления налога на недвижимое имущество составили 112 млн. грн. (от юридических и физических лиц), что на 40 млн. грн. больше, чем за прошлый год Что касается уплаты налога на элитную недвижимость (квартиры площадью более 300 кв. м и дома площадью более 500 кв. м) — в городе Одессе таких объектов зарегистрировано 205. Владельцы 103 из них уже уплатили налог на общую сумму 3,5 млн. грн. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
10:23 31.03.2026
10:04 31.03.2026
09:49 31.03.2026
09:40 31.03.2026
09:40 31.03.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 267 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.400 |