ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Налоговики Одесчины доказали в суде отсутствие права предприятия на возмещение более 39 млн гривен НДС
17:59 / 04.03.2021
Налоги

ОДЕССА, 04 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Апелляционным административным судом поддержана позиция Главного управления ГНС в Одесской области об отсутствии права на бюджетное возмещение НДС у предприятия, которое требовало возмещения из государственного бюджета Украины более 39 млн гривен.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Главного управления ГНС в Одесской области.

В сообщении контролирующего органа сказано:

Податківці Одещини довели в судовому порядку відсутність права підприємства на бюджетне відшкодування ПДВ в сумі понад 39 млн гривень

03.03.2021 — Головне управління ДПС в Одеській області

У продовження публікації «ДПС та НАБУ захищають фінансові інтересі держави» інформуємо, що п’ятим апеляційним адміністративним судом 03.03.2021 підтримано позицію Головного управління ДПС в Одеській області щодо відсутності права на бюджетне відшкодування ПДВ у суб’єкта господарювання, яким заявлено його отримання з Державного бюджету України у розмірі понад 39 млн гривень.

Фахівцями Головного управління ДПС в Одеській області проведено перевірку податкової звітності підприємства, за результатами якої встановлено відсутність підтвердження задекларованих показників, зокрема, щодо від’ємного значення суми ПДВ, більша частина якої заявлена до бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок, відкритий в банківській установі.

Не погоджуючись з висновками контролюючого органу та винесеними податковими повідомленнями-рішеннями, підприємством подано позовну заяву до суду, з вимогами їх скасування.

В свою чергу, контролюючий орган звернувся до Національного антикорупційного бюро України щодо проведення невідкладних заходів в межах законодавства з метою запобігання втрат бюджету.

За отриманою, у наступному, від правоохоронного органу інформацією, в ході проведених слідчих дій підтверджено відсутність будь-яких ТМЦ на зберіганні у даного підприємства, за наслідками придбання яких, сформовано суми податного кредиту із наступним заявленням їх до бюджетного відшкодування, та, взагалі, встановлено здійснення реалізації попередньо придбаних ТМЦ без відображення у поданих деклараціях.

За наслідком надання всіх доказів в межах судового оскарження, постановою П’ятого апеляційного адміністративного суду, проголошеною у відкритому судовому засіданні 03.03.2021 за участі представників Головного управління ДПС в Одеській області, задоволено апеляційну скаргу контролюючого органу: скасовано рішення суду першої інстанції, та винесено нове рішення, яким податкові повідомлення-рішення щодо зменшення суми бюджетного відшкодування ПДВ у розмірі 39,1 млн грн, застосування штрафної санкції у розмірі 9,8 млн грн та зменшення суми від’ємного значення з ПДВ у розмірі 1,5 млн грн – визнано правомірними.

У даному напрямку робота продовжується.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Последние новости:
20:08 30.06.2022
19:00 30.06.2022
18:31 30.06.2022
18:06 30.06.2022
17:47 30.06.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.099