ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Задолженность по зарплате в области на 1 ноября составила 21,5 миллиона гривен, — данные
17:49 / 17.11.2011

ОДЕССА, 17 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Задолженность по зарплате в Одесской области по состоянию на 1 ноября 2011 года составила 21,5 млн. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 17 ноября, в Главном управлении экономики Одесской областной государственной администрации.

По информации Управления, «в течение 2011 года сохраняется позитивная динамика уменьшения задолженности по зарплате на предприятиях Одесской области».

Так, по состоянию на 1 ноября задолженность составляла 21,5 млн. грн., что на 0,6 млн. грн. или на 2,7% меньше по сравнению с предыдущим месяцем, в том числе по экономически активным предприятиям – 3,6 млн. грн. (на 0,1 млн. грн. или на 4,2% меньше).

Задолженность по выплате заработной платы к началу года уменьшилась на 5,2 млн. грн. или на 19,6%, в том числе по экономически активным предприятиям – на 4,9 млн. грн. или на 57,6%.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026
09:06 30.05.2026
09:05 30.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.026