ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Бюджет 2013 года не будет бюджетом развития, будут только популистские заявления», — Петр Симоненко
13:33 / 06.10.2012

ОДЕССА, 06 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Первый секретарь ЦК КПУ, руководитель фракции КПУ в Верховной Раде Украины Петр Симоненко считает, что бюджет 2013 года не будет бюджетом развития, а будут звучать только популистские заявления, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение П. Симоненко выразил сегодня, 6 октября, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье».

Как отметил политик, «бюджет будет иметь двойной смысл и характер. Сегодняшний бюджет является практически бюджетом социального дефолта, государство отказалось уплачивать все то, что положено нашим гражданам по законам. Так и на следующий год. Вновь сегодня правительство берет за основу тактику не наведения порядка в стране, а заимствования кредита за рубежом, перекладывая таким образом свою ответственность на будущее поколение».

«Мы не питаем никаких иллюзий в части бюджета 2013 года, он не будет бюджетом развития, будут популистские заявления по вопросам финансирования тех или иных социальных программ», — добавил П. Симоненко.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
06:59 30.05.2026
06:56 30.05.2026
17:02 29.05.2026
16:36 29.05.2026
15:55 29.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011