ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Ценовая ситуация на потребительском рынке области остается стабильной», — Депэкономразвития ОГА
10:43 / 04.04.2013

ОДЕССА, 04 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Ценовая ситуация на потребительском рынке области на конец марта 2013 года в целом остается стабильной, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 4 апреля, в Департаменте экономического развития и торговли Одесской областной государственной администрации.

По информации Департамента, по оперативным данным мониторинга цен на социально значимые товары, проведенного Госслужбой статистики, по состоянию на 29 марта Одесская область имеет одни из самых низких цен среди регионов Украины на хлеб пшенично-ржаной и хлеб из муки первого сорта, макаронные изделия, рис, яйца куриные, капусту, морковь и свеклу.

Среди 23 наименований продовольственных товаров, по которым осуществляется мониторинг, на 19 из них цены ниже, чем средние по Украине.

За период с 15 по 29 марта стабильными остались цены на хлеб пшенично-ржаной, хлеб из муки первого сорта, макаронные изделия, масло подсолнечное, а также относительно стабильны на рис, сахар, масло сливочное, сыр мягкий, говядину, птицу и колбасы вареные.

Произошло снижение цен на крупу гречневую, яйца, сметану, свинину, сало, капусту, морковь и свеклу.

Несколько повысились цены на муку пшеничную, молоко, картофель и лук.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
18:50 21.01.2026
17:39 21.01.2026
16:03 21.01.2026
15:25 21.01.2026
14:46 21.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.059