![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Одещині у 2023 році вже зібрано 706,9 млн грн на підтримку української армії
16:15 / 05.06.2023
ОДЕСА, 05 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Протягом січня-травня 2023 року платники Одеської області сплатили 706,9 мільйона гривень військового збору. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області. В повідомленні відомства сказано: «Платники податків регіону підтримують Збройні Сили України сумлінно сплачуючи військовий збір. Так, протягом січня-травня 2023 року з доходів платників податків Одещини до державного бюджету сплачено 706,9 млн грн військового збору. Це на 221 млн грн або на 45,5 відс перевищує показники періоду минулого року», — повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван. При цьому, у травні надходження військового збору склали 153,7 млн гривень. Нагадуємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Це, зокрема, заробітна плата, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо. Як зазначив Руслан Хван, сплата військового збору – це внесок кожного громадянина України для підтримки обороноздатності нашої армії та встановлення миру в країні. |
Пошук:
![]() Департамент інформації Одеської міськради
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.
![]() Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».
Останні новини:
08:51 18.08.2026
08:35 18.08.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 111 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
08:30 18.08.2026
08:28 18.08.2026
08:16 18.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |