ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На Одещині у 2023 році до бюджетів всіх рівнів зібрано вже 27,6 млрд грн
16:47 / 01.09.2023

ОДЕСА, 01 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Протягом січня-серпня 2023 року платники Одеської області сплатили 27,6 млрд грн до зведеного бюджету.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області.

У повідомленні податківців сказано:

Платники у складний воєнний час продовжують підтримувати економіку України, сумлінно сплачуючи до бюджетів податки.

«Протягом січня — серпння поточного року до бюджетів всіх рівнів платники податків регіону сплатили 27,6 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 23,7 відс, або на 5,3 млрд гривень», — повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.

Зокрема, з початку 2023 року до державного бюджету сплачено 10,6 млрд грн, що на 2,1 млрд грн більше ніж за січень — серпень 2022 року, а місцеві громади отримали 17 млрд грн, що перевищує минулорічний показник на 3,2 млрд гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 8 місяців поточного року становлять 15,1 млрд грн, що на 2,9 млрд грн, або на 23,7 відс більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Головне управління ДПС в Одеській області дякує платникам за фінансову підтримку держави!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:44 17.06.2026
17:35 17.06.2026
16:47 17.06.2026
16:08 17.06.2026
15:50 17.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017