![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Одещині у 2023 році зібрано вже 8,5 млн грн туристичного збору
15:06 / 15.12.2023
ОДЕСА, 15 ГРУДНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Протягом січня-листопада 2023 року до місцевих бюджетів Одеської області сплачено 8,5 мільйона гривень туристичного збору. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області. У повідомленні податківців сказано: «Протягом січня-листопада поточного року до місцевих бюджетів Одещини сплачено 8,5 млн грн туристичного збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 3,2 млн грн, або на 61,8 відсотків», – повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван. Зокрема, туристичний збір, сплачений юридичними особами, становить 3,5 млн грн, а збір, сплачений фізичними особами – 5 млн гривень. Нагадаємо, що туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Згідно з п.п. 268.2.1 п. 268.2 ст. 268 Податкового кодексу України (зі змінами, далі – ПКУ) платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених п.п. 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 ПКУ. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:42 21.07.2026
17:38 21.07.2026
16:32 21.07.2026
В Одесі судитимуть підрядника, який привласнив понад 318 тисяч гривень на ремонті укриття в дитсадку
15:02 21.07.2026
14:37 21.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |