![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Одещині у 2025 році вже зібрано 6 млрд грн на підтримку української армії
14:34 / 05.12.2025
ОДЕСА, 05 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Протягом січня-листопада 2025 року платники Одеської області сплатили 6 млрд гривень військового збору. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області. В повідомленні відомства сказано: За 11 місяців 2025 року платники податків Одеського регіону сплатили до державного бюджету 6 млрд грн військового збору. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юрій Гурський. Нагадуємо, військовий збір сплачують усі категорії платників податків. Ставки військового збору: ФОПи першої, другої та четвертої груп – 10 % від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року (у 2025 році розмір щомісячного авансового внеску – 800 гривень). Платники єдиного податку третьої групи (крім е-резидентів) – 1 % від отриманого доходу щоквартально. Підприємці на загальній системі оподаткування – 5 % від чистого річного оподатковуваного доходу. З найманих працівників – 5 % від нарахованої заробітної плати. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
Останні новини:
17:02 29.05.2026
16:36 29.05.2026
15:55 29.05.2026
15:22 29.05.2026
14:05 29.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |