ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Водитель иномарки сбила трех человек, переходивших улицу на зеленый свет
11:53 / 22.12.2008

ОДЕССА, 22 ДЕКАБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В субботу, 20 декабря, в Суворовском районе Одессы водитель автомобиля «Хюндай-Акцент» сбила трех человек, переходивших улицу на зеленый сигнал светофора, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 22 декабря, сообщила старший инспектор отделения профилактической работы отдела ГАИ г. Одессы Алла Марченко.

По информации А. Марченко, в субботу, 20 ноября, в 08:50 по Днепропетровской дороге со стороны ул. Академика Заболотного двигался легковой автомобиль «Хюндай-Акцент», водитель которого напротив дома №53 на ул. Генерала Бочарова совершила наезд на пешеходов, которые пересекали проезжую часть по регулированному пешеходному переходу на зеленый сигнал светофора.

В результате происшествия пешеходы получили телесные повреждения. 16-летняя студентка с открытой черепно-мозговой травмой, доставлена в областную клиническую больницу, еще 2 пешехода госпитализированы в городскую клиническую больницу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026
15:43 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.044