ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



4 человека погибли за минувшие сутки в Одесской области из-за пожаров
13:06 / 31.03.2009

ОДЕССА, 31 МАРТА ФЕВРАЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ─ Вчера, 30 марта в Одесской области 4 человека погибли в результате пожаров, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 31 марта, агентству сообщили в Центре связей с общественностью Главного управления Министерства Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы в Одесской области.

Так, по информации Центра, вчера, 30 марта около 17:50 в реанимационном отделении Ренийской ЦРБ скончался трехлетний ребенок, доставленный накануне с термическими ожогами 3-4 степени лица и кистей рук (15%) и ожогами верхних дыхательных путей. Ребенок пострадал в результате пожара в автомобиле, возникшего из-за детских шалостей с огнем.

Кроме того, в 10:20 поступило сообщение о том, что в жилом доме в селе Веденка в результате отравления угарным газом во время пожара погибли 2 человека. Причина пожара – неосторожное обращение с огнем владельца дома (курение в кровати в нетрезвом состоянии). Пожар ликвидирован путем самозатухания.

А вечером того же дня в селе Егоровка в деревянном временном сооружении погиб 45-летний владелец участка. Причиной пожара стало также неосторожное обращение с огнем во время курения в постели. Прямой ущерб от пожара составил 48 тыс. 400 грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.036