ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



2 человека погибли и 4 пострадали в ДТП на севере области
10:24 / 14.08.2009

ОДЕССА, 14 АВГУСТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 13 августа, в результате дорожно-транспортного происшествия между Балтой и Котовском погибли двое и пострадали еще четыре человека, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 14 августа, агентству сообщили в секторе связей с общественностью Управления Госавтоинспекции Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

По информации сектора, вчера в 07:10 на 253-м километре автодороги «Винница—Турбов—Гайсин—Великомихайловка» водитель автомобиля Mitsubishi L 300, двигаясь со стороны Балты в направлении Котовска, при выполнении обгона выехал на полосу встречного движения и совершил столкновение с автомобилем «ЗАЗ», который двигался во встречном направлении.

В результате ДТП водитель и пассажир автомобиля «ЗАЗ» погибли на месте происшествия, а три пассажира этого же транспортного средства и пассажир автомобиля Mitsubishi получили телесные повреждения.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
17:44 12.08.2026
17:41 12.08.2026
16:58 12.08.2026
16:45 12.08.2026
16:38 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012