ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



3 пешехода, в том числе 8-летний ребенок, пострадали в двух ДТП в Одессе
11:54 / 01.04.2010

ОДЕССА, 01 АПРЕЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 3 пешехода, в том числе 8-летний ребенок, пострадали в двух дорожно-транспортных происшествиях в Одессе 30 и 31 марта, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщила сегодня, 1 апреля, начальник отделения профилактической работы отдела ГАИ г. Одесса Алла Марченко.

По информации А. Марченко, вчера, 31 марта, в 13:20 по пр-ту Маршала Жукова со стороны ул. Левитана двигался автомобиль «Мицубиси» под управлением 29-летнего водителя, который напротив дома №2-а совершил наезд на двух пешеходов, пересекавших проезжую часть справа налево в неустановленном месте.

В результате происшествия телесные повреждения получили пешеходы 1985 и 1987 года рождения.

А 30 марта в 20:00 на регулируемом перекрестке ул. Терешковой – ул. Гайдара автомобиль «ВАЗ-2101» под управлением 27-летнего водителя совершил наезд на 8-летнего пешехода, пересекавшего проезжую часть дороги на красный сигнал светофора.

В результате происшествия пешеход получил телесные повреждения и был доставлен в Одесскую областную детскую клиническую больницу с диагнозом «ушиб правой кисти».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.049