ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



3 человека находятся в больнице после укусов бешеной собаки в Одессе
11:06 / 26.07.2010

ОДЕССА, 26 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 3 человека находятся в больнице после укусов бешеной собаки на ул. Агрономическая в Одессе, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщил сегодня, 26 июля, в ходе телефонного разговора врач-эпидемиолог отдела особо опасных инфекций Государственной санитарно-эпидемиологической службы Одесской области Владимир Рынгач.

Как отметил В. Рынгач, в Одессе зафиксирован один случай бешенства собаки. В доме на ул. Агрономическая собака, которую подобрала семья на улице, укусила хозяина, а через пару дней собака укусила его сына. После этого они обратились в ветеринарную службу, где от собаки пострадала и врач. Подтвердился диагноз — бешенство. Всего в контакте с собакой было 7 человек.

«Сейчас хозяин собаки, его сын и ветеринарный врач находятся в хирургическом отделении больницы в Валиховском переулке. Они проходят лечение, состояние здоровья стабильное, но посмотрим, что будет дальше. Ведь бешенство не лечится нигде в мире. С ним люди живут всего 3-4 дня. Поэтому нужно прививать своих собак, ежегодно водить их на прививки», — добавил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.251