ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два ЧП на производстве со смертельным исходом произошли в Одессе за минувшие выходные
11:13 / 02.08.2010

ОДЕССА, 02 АВГУСТА 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Два ЧП на производстве со смертельным исходом произошли в Одессе за минувшие выходные 31 июля – 1 августа, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 2 августа, агентству сообщила главный специалист по связям с общественностью Управления по вопросам чрезвычайных ситуаций Одесской областной государственной администрации Лидия Янковская.

Так, 31 июля в 06:12 на территории ООО «Продовольственная компания АМ» (г. Одесса, ул. Известковая) при перемещении грузового контейнера подъемным краном погиб 29-летний работник базы.

Пострадавший скончался до приезда скорой помощи.

Вчера, 1 августа, в 22:27 на территории трамвайного депо получил смертельное поражение электротоком 19-летний слесарь. Пострадавший также скончался до приезда скорой помощи.

Обстоятельства обоих происшествий выясняются. Ведется следствие.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
17:44 12.08.2026
17:41 12.08.2026
16:58 12.08.2026
16:45 12.08.2026
16:38 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012