ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Несовершеннолетний пешеход погиб в Одессе в результате наезда автобуса и легкового автомобиля
10:55 / 12.01.2011

ОДЕССА, 12 ЯНВАРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 16-летний пешеход погиб в Одессе на ул. Николаевская дорога в результате наезда автобуса и легкового автомобиля, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 12 января, агентству сообщила начальник отделения профилактической работы отдела Государственной автомобильной инспекции Одессы при УГАИ Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области Алла Марченко.

По информации А. Марченко, вчера, 11 января, в 17:20 по левой полосе ул. Николаевская дорога в направлении ул. Сортировочная двигался пассажирский автобус Mitsubishi Princess, водитель которого напротив дома №283 совершил наезд на несовершеннолетнего пешехода, пересекавшего проезжую часть слева направо по ходу движения автобуса в неустановленном месте.

После наезда пешехода откинуло на полосу встречного движения, где на него совершил наезд легковой автомобиль «ВАЗ-2106», который двигался во встречном направлении.

В результате происшествия от полученных травм скончался на месте 16-летний пешеход, житель г. Бендеры (Приднестровская Молдавская Республика).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
17:44 12.08.2026
17:41 12.08.2026
16:58 12.08.2026
16:45 12.08.2026
16:38 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013