![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Разгерметизация газопровода возникла в Котовске в результате ДТП
11:53 / 27.07.2011
ОДЕССА, 27 ИЮЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В результате дорожно-транспортного происшествия в городе Котовск Одесской области возникла разгерметизация газопровода, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 27 июля, в Центре связей с общественностью ГУМЧС в Одесской области. По информации Центра, 26 июля в 23:30 в г. Котовск по ул. Дзержинского 22-летний водитель автомобиля Nissan, житель г. Котовск, не справился с управлением, выехал на обочину, и совершил столкновение со стояком газовой трубы. Вследствие ДТП возникла разгерметизация газовой трубы среднего давления, вследствие чего начал вытекать газ. Аварийной газовой службой утечка газа ликвидирована. Без газа остался один жилой дом. Газоснабжение дома будет восстановлено газовой службой сегодня. Спасатели МЧС с помощью лебедки вытащили автомобиль из кювета, никто не пострадал. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.043 |