ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Неизвестные подожги два автомобиля в Одессе
11:15 / 17.02.2012

ОДЕССА, 17 ФЕВРАЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Неизвестные лица подожги в Одессе два автомобиля, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 17 февраля, агентству сообщили в центре по связям с общественностью Главного управления Министерства чрезвычайных ситуаций Украины в Одесской области.

Как отметили в центре, 16 февраля в 14:35 в Одессе на ул. Атамана Головатого произошло возгорание микроавтобуса «Toyota» на площади 3 кв. м. По словам местных жителей, микроавтобус уже около двух лет находится во дворе без присмотра владельцев. Автомобиль пострадал в результате поджога неустановленными лицами.

В тот же день в 20:39 на ул. Героев Сталинграда произошло возгорание автомобиля «Фольксваген Кади» 21-летнего мужчины на площади 0,5 кв. м. На машину неизвестное лицо бросило подожженный пакет.

Все возгорания в кратчайшие сроки были ликвидированы пожарно-спасательным отделением Суворовского районного отдела Главного управления МЧС Украины в Одесской области.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
14:15 11.04.2026
14:08 11.04.2026
14:05 11.04.2026
09:53 11.04.2026
09:50 11.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.268