![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Двое малолетних детей пострадали в результате ДТП на автодороге «Одесса – Рени»
14:01 / 08.10.2012
ОДЕССА, 08 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В результате дорожно-транспортного происшествия на автодороге «Одесса – Рени» один человек погиб, трое пострадали, в том числе – двое малолетних детей, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 8 октября, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного территориального управления Министерства чрезвычайных ситуаций в Одесской области. Как отметили в центре, 5 октября в 14:09 в службу «101» пгт. Татарбунары поступило сообщение о том, что на автодороге «Одесса – Рени» произошло ДТП. Установлено, что 36-летний водитель легкового автомобиля «Фольксваген Пассат» на закругленном участке дороги не выбрал безопасную скорость движения и выехал на правую обочину с последующим наездом на магазин «Автозапчасти». В результате ДТП на месте происшествия погиб водитель автомобиля «Фольксваген Пассат» и пострадали трое пассажиров: 23-летняя женщина и двое детей (в возрасте 2,5 и 4 года). Все пострадавшие госпитализированы в Татарбунарскую центральную больницу. На месте ДТП подразделением МЧС была проведена работа по извлечению тела погибшего водителя из легкового автомобиля. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
15:10 21.06.2026
11:00 21.06.2026
10:44 21.06.2026
10:38 21.06.2026
10:35 21.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |