ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Место для спасательно-водолазной станции МЧС у моря определили, но все никак не могут законодательно нам его передать», — начальник облМЧС
10:40 / 30.11.2012

ОДЕССА, 30 НОЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Главного территориального управления Министерства чрезвычайных ситуаций МЧС в Одесской области Владимир Боделан заявил, что место для спасательно-водолазной станции МЧС у моря в Одессе определено, но возникают задержки в его передаче подразделению, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом В. Боделан сообщил вчера, 29 ноября, в ходе брифинга.

Как отметил начальник ГТУ МЧС, «У нас имеется спасательно-водолазная техника, катер по разминированию, мы постоянно, к сожалению, в поисках людей, погибших на воде. Мы имеем водолазов, специально обученных профессионалов, вся наша техника стоит в 12 км от береговой линии. Мы уже на финишной прямой, но эта финишная прямая длится полтора года. Уже определили место для спасательно-водолазной станции МЧС на берегу Черного моря, но все никак не могут законодательно нам его передать. Имея эту станцию, мы сможем не только быстрее приходить на помощь людям, попавшим в ЧС на море, но и проводить профилактические мероприятия. Для этого у нас есть и специалисты и техника. К сожалению, складывается впечатление, что кроме нас самих проблема гибели людей на воде никого не волнует».


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
11:45 30.05.2026
09:50 30.05.2026
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011