ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два человека погибли на пожарах в области за выходные
12:43 / 18.03.2013

ОДЕССА, 18 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Два человека погибли на пожарах в Одесской области за прошедшие выходные, 16-17 марта, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 18 марта, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Одесской области.

Как отметили в отделе, 16 марта в 03:47 в службу «101» пгт. Раздельная поступило сообщение от соседей о том, что в с. Степановка произошло возгорание в частном жилом доме. Спасатели прибыли на место вызова и ликвидировали пожар. В результате пожара огнем была уничтожена мебель и имущество, повреждена крыша на общей площади 32 кв. м. На месте пожара была найдена погибшая женщина, личность которой устанавливается. Предположительная причина пожара — неосторожное обращение с огнем, курение в кровати.

17 марта в 03:00 в службу «101» г. Балта поступило сообщение от соседей о том, что в с. Лесничевка произошло возгорание в частном доме. Спасатели ликвидировали возгорание домашнего имущества на общей площади 2 кв. м. В результате пожара погибла 82-летняя хозяйка. Причина пожара — неосторожное обращение с огнем во время разжигания печи.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
08:03 12.08.2026
08:01 12.08.2026
07:48 12.08.2026
07:45 12.08.2026
07:40 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015