ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два человека погибли на пожарах в области за прошедшие сутки
13:25 / 21.03.2013

ОДЕССА, 21 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Два человека погибли на пожарах в Одесской области за прошедшие сутки, 21 марта, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 21 марта, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Одесской области.

По информации отдела, вчера, 20 марта, в 22:00 в пгт. Рауховка Березовского района на улице Гвардейской на 1 этаже пятиэтажного жилого дома в квартире горели постельные принадлежности на общей площади 3 кв. м. Пожар был ликвидирован соседями. На месте пожара получил ожоги обеих нижних конечностей 70-летний хозяин квартиры. Бригадой скорой медицинской помощи пострадавшего доставили в Березовскую центральную больницу. В тот же день в 23:20 пострадавший умер в больнице. Причина пожара — курение в постели.

21 марта в 01:23 в службу «101» города Котовск поступило сообщение от соседей о том, что в переулке Постышева в одноэтажном жилом доме горело домашнее имущество. Пожарные прибыли на место вызова и ликвидировали возгорание на общей площади 50 кв. м. На месте пожара найдена погибшая женщина в возрасте примерно 30-35 лет. Личность погибшей устанавливается.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
08:03 12.08.2026
08:01 12.08.2026
07:48 12.08.2026
07:45 12.08.2026
07:40 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015