ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Спасатели области в I полугодии ликвидировали 1,5 тысячи пожаров, — данные
15:07 / 01.07.2013

ОДЕССА, 01 ИЮЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Спасатели Одесской области в I полугодии 2013 года ликвидировали 1,5 тысячи пожаров, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом начальник Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям в Одесской области Владимир Боделан заявил сегодня, 1 июля, в ходе аппаратного совещания Одесской ОГА.

«За I полугодие 2013 года на территории Одесской области было зарегистрировано 6 чрезвычайных ситуаций, что в 1,5 раза меньше, чем в предыдущем году. Но резонанс данных чрезвычайных ситуаций был на высоком уровне. Реагирование на все происшествия в части предупреждения и в части ликвидации было оперативным», — сказал он.

«Наибольшее количество раз пожарно-спасательные подразделения выезжали на пожары. Всего было ликвидировано 1 тыс. 510 пожаров, что на 23% меньше, чем за январь-июнь 2012 года. На пожарах спасено 176 человек и материальных ценностей на сумму 122,2 млн. грн. Благодаря проведенной профилактической работе удалось снизить количество погибших на пожарах людей на 21%. Прямой убыток от пожаров также снижен на 54% или на 9,4 млн. грн.», — добавил В. Боделан.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
19:30 11.08.2026
17:30 11.08.2026
16:50 11.08.2026
16:42 11.08.2026
16:41 11.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015