ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два человека утонули вчера в Одесской области
13:54 / 09.08.2013

ОДЕССА, 09 АВГУСТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 8 августа, в водоемах Одесской области утонули два человека – 35-летняя женщина и 13-летний подросток, тело которого не нашли до сих пор, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 9 августа, агентству сообщили в отделе связей со СМИ и работы с общественностью ГУ ГСЧС Украины в Одесской области.

По сообщению отдела, 8 августа в 18:15 в спасательную службу города Измаил поступило сообщение от отдыхающих о том, что на территории городского пляжа во время купания в реке Дунай пропал 13-летний подросток. Для проведения поисковых работ на место происшествия выезжало пожарно-спасательное отделение ГУ ГСЧС Украины в Одесской области. Тело погибшего не найдено. Поисковые мероприятия продолжаются.

8 августа в 12:00 в частном пруду у села Новогеоргиевка Ананьевского района найдена погибшая 35-летняя женщина. Тело женщины извлекли из воды работники милиции.

Обстоятельства происшествия устанавливаются.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:41 19.06.2026
16:52 19.06.2026
16:32 19.06.2026
15:06 19.06.2026
14:20 19.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019