ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



3 тонны сена сгорело вчера в Красноокнянском районе
12:42 / 11.10.2013

ОДЕССА, 11 ОКТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 10 октября, на территории Красноокнянского района Одесской области сгорело 3 тонны сена, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 11 октября, агентству сообщили в отделе связей со СМИ и работы с общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям ГСЧС Украины в Одесской области.

По информации отдела, вчера, 10 октября, в 18:24 в службу спасения Красноокнянского района поступило сообщение о том, что в с. Черное на открытой территории частного домохозяйства горит стог сена на площади 28 кв. м. Пожарные, прибыв на место события, не дали пламени переброситься на расположенные рядом жилые дома и летнюю кухню.

В результате пожара огнем уничтожено сено весом 3 т.

Погибших и пострадавших нет.

Причина пожара — неосторожное обращение с огнем.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:34 19.02.2026
17:05 19.02.2026
16:58 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.884