ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



11 обрывов проводов уличного освещения зафиксировало вчера КП «Горсвет»
17:05 / 21.01.2014

ОДЕССА, 21 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― 11 обрывов проводов уличного освещения во время вчерашней непогоды зафиксировало коммунальное предприятие «Горсвет», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом и. о. заместителя Одесского городского головы Кирилл Шаламай сообщил сегодня, 21 января, в ходе брифинга.

На вопрос корреспондента агентства «сколько по Одессе зафиксировано обрывов электропроводов из-за непогоды и восстановлено ли электроснабжение?», К. Шаламай ответил: «По «Горсвету» у нас порядка 11 адресов, и в настоящее время, на утро, по 4 адресам обрыв уже был устранен. По «Облэнерго» долго перечислять. Основная проблема «Облэнерго» не с нашими сетями внутри города, а с высоковольтными линиями, которые подходят к городу. В частности, вы знаете, что Южный был полностью обесточен. То есть у нас ситуация еще более-менее по сравнению с Коминтерновским районом. Самое опасное – это обрыв высоковольтных линий, а в ночное время найти обрыв, проводить осмотр не так просто».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:26 16.02.2026
17:20 16.02.2026
17:10 16.02.2026
16:50 16.02.2026
15:54 16.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.296