ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Людей на Куликовом поле убили только потому, что у них другая точка зрения», — Скорик
19:34 / 03.05.2014

ОДЕССА, 03 МАЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Депутат Одесского областного совета, председатель депутатской группы «Единство» в облсовете Николай Скорик считает, что на Куликовом поле людей убили «только потому, что у них другая точка зрения», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление Н. Скорик сделал сегодня, 3 мая, в ходе брифинга в ИА «Контекст-Причерноморье» на тему вчерашних событий в Одессе.

«Все рассказы о том, что там наемники, сепаратисты, на поверку оказались ложью. Людей убили только потому, что у них другая точка зрения. Так вот, в память о наших земляках мы должны сделать все от нас зависящее, чтобы сохранить страну, чтобы остановить этот поток смертей, который уже становится обыденностью. Говорят: погибло 5-6-7 человек – и народ воспринимает это, как обычную новость об изменении погоды. Это страшно, жутко и такого не должно быть в цивилизованной стране. И в цивилизованной стране не имеют право одни люди за свои убеждения убивать других – ни в коем случае!», — отметил он.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:29 09.04.2026
17:15 09.04.2026
16:53 09.04.2026
16:36 09.04.2026
15:57 09.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.818