ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Дорогой внедорожник подожгли неизвестные сегодня ночью на Тополевой
10:15 / 15.04.2015

ОДЕССА, 15 АПРЕЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня в три часа ночи на ул. Тополевой неизвестные сожгли дорогой внедорожник «Mitsubishi Pajero», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 15 апреля, агентству сообщили в отделе связей со СМИ и работы с общественностью ГУ ГСЧС Украины в Одесской области.

Как сообщили в отделе, 15 апреля в 3:01 в службу спасения «101» Одессы, поступило сообщение о том, что на ул. Тополевой, 10, возникло возгорание легкового автомобиля «Mitsubishi Pajero». В результате пожара огнем повреждены передние колеса, передний бампер, моторный отсек и салон автомобиля. Спасатели ликвидировали пожар на общей площади 5 кв. м. Погибших и пострадавших нет. Допустимая причина пожара — поджог неустановленным лицом.

Также 15 апреля в 4:34 в службу спасения «101» г. Измаил поступило сообщение о том, что в г. Измаил на ул. Мичурина на открытой территории возникло возгорание легкового автомобиля «Нива». Спасатели ликвидировали возгорание на площади 3 квадратных метров. В результате пожара повреждены 2 расположенных рядом автомобиля: ВАЗ 2108 и ВАЗ 21063. Погибших и пострадавших нет. Причина пожара устанавливается.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:13 28.12.2025
11:10 28.12.2025
11:00 28.12.2025
10:53 28.12.2025
10:45 28.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.105