ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одесские спасатели вернули на берег 50-летнего мужчину, который заплыл в зону судоходства катеров
16:36 / 05.10.2015

ОДЕССА, 05 ОКТЯБРЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 4 октября, в районе Дельфинария спасатели вернули на берег мужчину, который отплыл от берега на расстояние более 500 метров и вышел в зону судоходства прогулочных катеров, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 5 октября, в Департаменте информации Одесского городского совета.

Как отметили в департаменте, несмотря на окончание курортного сезона, в Одессе сохраняется теплая погода и поэтому на городских пляжах все еще много желающих искупаться в море. Одесские спасатели уже завершили сезонные дежурства, но продолжают патрулировать городские пляжи.

Так, 4 октября около 16:00 часов в районе Дельфинария спасатели вернули на берег мужчину в возрасте около 50 лет, который отплыл от берега на расстояние более 500 метров и вышел в зону судоходства прогулочных катеров.

Кроме того, спасатели продолжают вести разъяснительную работу среди отдыхающих о запрете распития спиртных напитков на пляжах города или гидротехнических сооружениях – траверсах, волноломах, а также о необходимости выбрасывать мусор в урны.

В департаменте напомнили, что в течение всего курортного сезона спасателями коммунального учреждения «Спасательно-водолазная служба Одесского городского совета» были спасены 765 человек, найдено и возвращено родителям 394 ребенка, оказана на месте медицинская помощь 728 отдыхающим.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.478