ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Ширяевском районе при пожаре погиб хозяин дома
11:21 / 15.11.2019
Чрезвычайные ситуации

ОДЕССА, 15 НОЯБРЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Спасателями Ширяевского района Одесской области на месте пожара обнаружен погибший хозяина дома: вероятная причина гибели — курение в постели.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе ГУ ГСЧС Украины в Одесской области.

Сообщение о том, что в пгт. Ширяево на ул. Малиновского произошло возгорание в частном доме, поступило спасателям сегодня, 15 ноября, в 7:10. По прибытию на место вызова 5 сотрудников ГСЧС на 1 единице основной пожарной техники было установлено возгорания матраса в комнате частного одноэтажного дома. Оно было локализована в 7:13, а в 07:17 ликвидировано на площади 2 кв. м. На месте пожара обнаружен 52-летний хозяин дома без признаков жизни.

Вероятной причиной пожара считается курение погибшего в постели.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
15:26 08.04.2026
14:56 08.04.2026
14:40 08.04.2026
13:42 08.04.2026
12:57 08.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.448