![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Николаевщине молодая женщина едва не погибла под поездом
16:13 / 24.03.2021
ОДЕССА, 24 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Николаевской области молодая женщина из-за наушников едва не поплатилась жизнью на железной дороге. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-центре регионального филиала «Одесская железная дорога». На перегоне Снигиревка — Ивано-Кепино, что в Николаевской области, машинист поезда, при скорости 45-50 км/ч, применил экстренное торможение для предотвращения наезда на женщину около 30 лет, которая стояла в опасной зоне. При этом она разговаривала в наушниках по мобильному телефону и не реагировала на сигналы малой и большой громкости. Ни сигналы большой громкости, ни экстренное торможение (из-за незначительного расстояния) не смогли предупредить наезд. Женщину — жительницу пгт Снигиревка — с предварительным диагнозом «рваная рана мышечной ткани правой ягодицы», каретой скорой помощи доставили в райбольницу этого же населенного пункта. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
14:34 06.06.2026
12:28 06.06.2026
11:51 06.06.2026
11:45 06.06.2026
11:43 06.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |