ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Палії трави на Одещині призвели до 9 пожеж в екосистемах
14:08 / 19.03.2022
Палії трави на Одещині призвели до 9 пожеж в екосистемах

ОДЕСА, 19 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — За минулу добу на території Подільського району сталося 9 пожеж в екосистемах.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Одеській області.

Площа таких пожеж становила більше 13 га. Вони сталися на території:

Подільської ТГ — 1 пожежа,

Куяльницької ТГ — 2 пожежі в екосистемах та 1 пожежа загорання сміття,

Савранської ТГ — 2 пожежі,

Кодимської ТГ — 2,

Балтської та Окнянської ТГ — по 1 пожежі.

Служба ДСНС України пропонує громадянам забути про варварську практику випалювання усього зайвого разом із зеленим фондом нашої країни.

Отже, дотримуйтесь простих правил:

• Не будьте подібними до орків — не паліть траву і сміття.

• Допомагайте рятувальникам — не підкидайте їм роботи у вигляді гасіння наслідків неконтрольованих господарських ритуалів з вогнем.

• Повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями.

• Будьте свідомими людьми.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
14:17 22.06.2026
14:15 22.06.2026
13:27 22.06.2026
12:19 22.06.2026
11:43 22.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017