![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за минулу добу на Одещині сталось 12 пожеж
10:07 / 04.04.2022
ОДЕСА, 04 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ↘️↘️↘️ ✔️За добу НС: не виникло. ✔️Подій — 15. ✔️Пожеж — 12: ▪️по м. Одеса — 6, ▪️по області — 6. ▪️Налійшло повідомлення про загорання сухої трави на відкритій території за межами с.Лебедівка Білгород -Дністровського району, Тузлівське лісництво. По прибуттю на місце виклику рятувальників встановлено загорання сухої трави та підстилки соснового лісу. О 16:59 пожежа локалізована та о 17:15 ліквідована на площі 0,5 Га. Загиблих та постраждалих немає. ✔️1 виїзд знищення ВНП часів Другої світової війни. ✔️1 виїзд на заміри гранично допустимої концентрації небезпечних речовин у повітрі у м. Одеса на території від Пересипського мосту до УДЦ “Молода гвардія” та до с. Усатове. Всі показники у межах норми. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
15:42 22.01.2026
15:30 22.01.2026
15:24 22.01.2026
14:30 22.01.2026
14:25 22.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.027 |