![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: минулої доби росіяни обстріляли мирних жителів Одещини
12:14 / 24.04.2022
ОДЕСА, 24 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ↘️↘️↘️ Подій — 13. Пожеж — 8: по м. Одеса — 3, по області — 5. ☑️😱Загинуло 7 людей з яких 1 дитина у Київському районі міста Одеси, внаслідок ворожого обстрілу сталося влучання боєприпасу в шістнадцятиповерховий житловий будинок з подальшим загоранням квартир на 4 та 5 поверхах. О 15:54 пожежу локалізовано на площі 220 м кв. Близько 17:00 – ліквідовано. На даний час відомо про загибель 7 осіб, з яких 1 дитина, постраждало 18 осіб. З-під завалів врятовано 2 особи, евакуйовано 86 осіб. Роботи тривають. ☑️🥺Постраждала жінка у місті Одесі внаслідок влучення ракети на територію Таїровського кладовища зруйновано пам'ятники та огорожі (кількість уточнюється). Під час прибирання могил постраждала жінка 1957 р.н., яку з діагнозом рвані рани тіла та контузія у тяжкому стані госпіталізовано до медзакладу. Піротехніки з місця події вилучили залишки від 1 ракети сучасного виробництва (безпечні елементи). ✅Інші події: 5. Надана допомога 1 особі. ▪️3 виїзди на вилучення та знищення ВНП часів ДСВ: - у Березівському районі, за межами с. В. Буялик виявлено 1 артснаряд калібру 45 мм.; - у Одеському районі, с. В. Дальник, виявлено 1 артснаряд калібру 45 мм. -у Подільський районі , за межами с. Гидерими виявлено 1 мінометну міну калібру 82 мм. 💣Вибухонебезпечні предмети вилучено та знищено у спеціально відведеному місці. ✅1 виїзд допомога “103”: У м. Одесі по вул. Картамишівська, надано допомогу по по зняттю підлітка з даху недіючої будівлі заводу «Поліграфічних машин». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
21:51 09.08.2026
17:45 09.08.2026
15:52 09.08.2026
15:47 09.08.2026
15:26 09.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |