![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: на Одещині за добу сталось 41 пожежа
10:01 / 21.07.2022
ОДЕСА, 21 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА РАНОК 21 ЛИПНЯ⤵️ ✅За добу НС: не виникло. ⚠️Подій — 49. 🔥Пожеж — 41: по місту Одеса — 3, по області — 38. 🔥З них 34 виїзди на загорання сухої рослинності на загальній площі 18,055 Га. 🤝Інші події: 8. Надано допомогу 9 особам. ☝️3 виїзди допомога населенню: ➡️Білгород-Дністровський район, селище міського типу Сергіївка, вулиця Чорноморська, о 07:50 по перенесенню майна з квартир житлового будинку. Надано допомогу 9 особам; ➡️місто Одеса, Приморський район, вулиця Черняховського, о 13:28 по зняттю кота з дерева. Врятовано 1 тварину. ➡️Одеський район, селище міського типу Овідіополь, вулиця Радісна, о 20:01 по вилученню кота з колодязю глибиною 7 м. Врятовано 1 тварину (детальніше у попередньому пості). ⚠️1 випадок виявлення вибухонебезпечного предмету часів Другої світової війни: Одеський район, село Дачне, вулиця Миру, 1 артснаряд калібру 76 мм. Вилучення та знищення заплановано на 21.07.2022р. ✅Залучення підрозділів ГУ на ліквідацію наслідків вибухів та обстрілів: без подій. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:45 09.08.2026
15:52 09.08.2026
15:47 09.08.2026
15:26 09.08.2026
15:08 09.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |