![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: на Одещині за добу сталось 13 пожеж
09:55 / 21.11.2022
ОДЕСА, 21 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️⤵️ ❌За добу надзвичайних ситуацій не виникало. ✳️Подій — 20. ✳️Пожеж — 13: по місто Одеса — 4, по області — 9. ❇️Інші події: ✳️3 виїзди допомога населенню: ✅(Подільський район, за межами села Бочманівка) надано допомогу по вилученню автомобіля з ділянки бездоріжжя. ✅(Одеський район, місто Біляївка) надано допомогу по розпилюванню та прибиранню дерева з проїжджої частини. ✅(місто Одеса, вулиця Новомосковська дорога) надано допомогу по вилученню чоловіка з ями глибиною 3 метри. ✳️1 виїзд на дорожньо-транспортну пригоду (Подільський район, 2-й кілометр автодороги Балта — Подільськ) надано допомогу по вилученню мікроавтобуса з кювету, після наслідків дорожньо-транспортної пригоди. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
10:43 09.04.2026
10:20 09.04.2026
10:15 09.04.2026
09:42 09.04.2026
09:26 09.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.216 |