![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: на Одещині за добу сталось 8 пожеж, на місці однієї з яких знайдено загиблу людину
09:28 / 15.12.2022
ОДЕСА, 15 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА РАНОК 15 ГРУДНЯ⤵️ 📌 За добу НС: не виникло. 📌 Подій — 13. 🔥 Пожеж — 8: по місту Одеса — 6, по області — 2. 🚨 Резонансні пожежі: ➖ Одеський район, Южненська територіальна громада, село Кошари, вулиця 5-та Садова. 14.12.22р., о 19:08, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу. По прибуттю рятувальників встановлено, що горять домашні речі в кімнаті одноповерхового будинку. О 19:51 пожежу локалізовано та о 20:26 — ліквідовано на площі 20 м2. Під час гасіння пожежі виявлено тіло господаря. Ймовірна причина пожежі — необережне поводження з вогнем під час паління. Збиток встановлюється. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки, 6 вогнеборців. 📌 Інші події: 🤝 3 виїзди допомога населенню: ➖ місто Одеса, Малиновський район, вулиця Інглезі, о 14:34, по відчиненню дверей квартири, в якій господарка похилого віку впала на підлогу та не змогла самостійно підвестись. ➖ місто Одеса, Київський район, вулиця Докова, о 14:54, по відчиненню дверей квартири, в якій господар, громадянин 1937 року народження, впав на підлогу та не зміг самостійно підвестись. ➖ Подільський район, Окнянська територіальна громада, село Гулянка, вулиця Сонячна, о 04:32, по вилученню жінки з колодязя глибиною 8 метрів. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.006 |